Realizace staveb

Soukromý sektor
Soukromý sektor
Rodinné objekty
Rekreační objekty
Veřejný sektor
Veřejný sektor
Komunikace
Sportovní areály
Veřejné budovy a jejich rekonstrukce
Průmyslové a výrobní objekty
Průmyslové a výrobní objekty
Výrobní objekty
Průmyslové objekty
Izolování chytrou pěnou
Izolování chytrou pěnou
Podřezávání zdiva proti vlhkosti
Podřezávání zdiva proti vlhkosti
Zemní práce a vertikální doprava
Zemní práce a vertikální doprava
Monolitické stropy
Monolitické stropy
obr_šipka zavři

Izolování chytrou pěnou - tepelné izolování stříkanou PUR pěnou školenými pracovníky, pro tuto činnost byla firma Dlabaja s.r.o ® v roce 2014 certifikována. Hlavními přednostmi jsou rychlost aplikace chytré pěny, následná úspora energie a zdravotní nezávadnost, homogenita materiálu a dokonalé utěsnění dutin.

Litohoř 2014 - zateplení rodinného domu Litohoř 2014 - zateplení rodinného domu Zvěrkovice 2014 - rekonstrukce rodinného domu Zvěrkovice 2014 - rekonstrukce rodinného domu Zvěrkovice 2014 - rekonstrukce rodinného domu Zvěrkovice 2014 - rekonstrukce rodinného domu Zvěrkovice 2014 - rekonstrukce rodinného domu
obr_šipka zavři

Podřezávání konstrukcí proti zemní vlhkosti-firma Dlabaja s.r.o ® také nabízí zabránění vzlínání zemní vlhkosti konstrukcemi, a to podřezem mechanickou pilou s diamantovým lanem a nasledným přerušením zemní vlhkosti PE fólií (komplexní řešení včetně případných odkopů a odvedení vlhkosti drenážemi)

obr_šipka zavři

Zemní práce a vertikální doprava - firma Dlabaja s.r.o ® vlastní těžkou strojní techniku, zajišťuje komplexní provedení zemních prací a to od výkopu a odvoz výkopku, až po závěrečné terenní úpravy. Dále firma Dlabaja s.r.o ® disponuje jeřábovou technikou pro zajištění vertikální dopravy.

obr_šipka zavři

Monolitické stropy - firma dlabaja s.r.o. je nově způsobilá ke konstruování kvalitních a velice přesných železobetonových monolitických stropů rozmanitých rozměrů a to díky vlastnímu dílcovému bednícímu systému PERI a vysoce kvalifikovaným pracovníkům. Železobetonové monolitické stropy – variabilní a ekonomické zastropení velkých rozponů i rodinných domů.